Rodová ideológia - už aj u vtákov?

Autor: Marko Dulak | 12.7.2014 o 8:04 | (upravené 12.7.2014 o 18:13) Karma článku: 6,55 | Prečítané:  864x

Táto informácia je založená na podklade Fiktívnej agentúry Svojprávnej republiky. Akákoľvek podobnosť s realitou je čisto náhodná alebo záhadná. 

HDK, 110 krížovkárskych občianskych snažení a 213 ďaľších vševedúcich odporníkov je vážne pobúrených a šokovaných rodovou endokrinológiou na Slovensku, ktorá už zasahuje aj také odvetvia nášho hospodárstva akými sú divokí vtáci.

Sú pobúrení, že vtákovi Arnoldovi bola povolená zmena pohlavia, keďže pohlavie vtáka malo byť zrejmé už pri jeho narodení.

Od nepamäti boli na Slovensku iba orol - muž a orol žena - a tento prípad znižovania hraníc tradičnosti s vplyvom zo Západu je už poslednou kvapkou znesiteľnosti. Horeuvedení žiadajú celý prípad prešetriť, aby zabránili ďaľším prípadným presmerovaniam vtákov. Zarážajúce pritom je, že Arnold cestoval do Afriky, kde stále prevládajú tradičné hodnoty, takže nie je jasné, kde vlastne ho rodová endokrinológia ovplyvnila. 

 V prípade orla Arnolda už od začiatku vševediaci nesúhlasili, že orlovi nebolo pridelené slovanskejšie meno. Zahrávanie sa s pohlavím orla považujú za neprípustné a žiadajú o urýchlenú nápravu. Pohlavie orlov by malo byť od 1. januára 2015 riadne a od začiatku určené – buď ako jeden orol – samec alebo jedna orlica – samica.

Keďže prípad môže nepriaznivo ovplyvniť psycho-sexuálny vývin mladistvých, vševediaci už spísali petíciu za referendum a žiadajú o vypustenie akéhokoľvek učenia o vtákoch z učebníc.

Referendum by sa malo uskutočniť už tohto roku na jeseň

a na počesť bude zložená orlia pieseň.

Ďaľší vývoj situácie s vtákom -

sledovať budeme orlím zrakom.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Dva dni nemal platiť zákaz vychádzania, o chybe vraj vláda vedela

Zákaz vychádzania bude platiť aj 25. a 26. januára.


Už ste čítali?