Rodová ideológia - už aj u vtákov?

Autor: Marko Dulak | 12.7.2014 o 8:04 | (upravené 12.7.2014 o 18:13) Karma článku: 6,55 | Prečítané:  786x

Táto informácia je založená na podklade Fiktívnej agentúry Svojprávnej republiky. Akákoľvek podobnosť s realitou je čisto náhodná alebo záhadná. 

HDK, 110 krížovkárskych občianskych snažení a 213 ďaľších vševedúcich odporníkov je vážne pobúrených a šokovaných rodovou endokrinológiou na Slovensku, ktorá už zasahuje aj také odvetvia nášho hospodárstva akými sú divokí vtáci.

Sú pobúrení, že vtákovi Arnoldovi bola povolená zmena pohlavia, keďže pohlavie vtáka malo byť zrejmé už pri jeho narodení.

Od nepamäti boli na Slovensku iba orol - muž a orol žena - a tento prípad znižovania hraníc tradičnosti s vplyvom zo Západu je už poslednou kvapkou znesiteľnosti. Horeuvedení žiadajú celý prípad prešetriť, aby zabránili ďaľším prípadným presmerovaniam vtákov. Zarážajúce pritom je, že Arnold cestoval do Afriky, kde stále prevládajú tradičné hodnoty, takže nie je jasné, kde vlastne ho rodová endokrinológia ovplyvnila. 

 V prípade orla Arnolda už od začiatku vševediaci nesúhlasili, že orlovi nebolo pridelené slovanskejšie meno. Zahrávanie sa s pohlavím orla považujú za neprípustné a žiadajú o urýchlenú nápravu. Pohlavie orlov by malo byť od 1. januára 2015 riadne a od začiatku určené – buď ako jeden orol – samec alebo jedna orlica – samica.

Keďže prípad môže nepriaznivo ovplyvniť psycho-sexuálny vývin mladistvých, vševediaci už spísali petíciu za referendum a žiadajú o vypustenie akéhokoľvek učenia o vtákoch z učebníc.

Referendum by sa malo uskutočniť už tohto roku na jeseň

a na počesť bude zložená orlia pieseň.

Ďaľší vývoj situácie s vtákom -

sledovať budeme orlím zrakom.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Sviečková demonštrácia: Išli sme do toho ako nevinné deti

Tisícky ľudí stáli so sviečkami na námestí a modlili sa. Polícia ich však surovo zbila a použila vodné delá. Bolo to pred tridsiatimi rokmi.

PLUS

Reportér rakúskej ORF: Prekvapilo ma toľko odvážnych Slovákov

Zahraniční reportéri spomínajú pre SME, čo zažili na Sviečkovej demonštrácii a po nej.

PÍŠE MARTIN HOJSÍK

Sólymos je bezmocný, príroda ani ľudia si to už nemôžu dovoliť

Minister nevyužíva ani nástroje, ktoré má k dispozícii.


Už ste čítali?