6 tipov od Libuše: Ako rozpoznať ľavého prezidentského kandidáta

Autor: Marko Dulak | 18.3.2014 o 20:09 | (upravené 1.7.2014 o 9:30) Karma článku: 9,19 | Prečítané:  380x

Je čas odovzdávania hlasovacích lístkov a všakovakých besied.  Aj Libuša sa už kde-čo dozvedela. Dnes Vám poradí ako rozpoznať ľavého kandidáta na prezidenta.

1. Ľavý kandidát  sa chváli ako dlho je už v politike -  čím sa snaží povedať  'čím dlhší, tým lepší.' „Ono je to o dĺžke," komentovala Libuša, „ale trochu inak."

 

2. Keď ľavý kandidát nevie adekvátne reagovať na názor spolubesedujúceho, označí jeho výrok za absurdný a zasmeje sa. Ukazuje tak, že voličov a problémy v krajine neberie na ľahkú váhu.

 

3. Béčkový kandidát počas svojho fungovania v monopole priniesol dôležité vynálezy ako kandidatúru Slovenska na olympiádu, jednotnú socialistickú zdravotnú poisťovňu a iné perly a v čase pred voľbami mu nie je cudzia ani otázka ústavnej definície manželstva ako legitímneho zväzku ženy a muža (a prípadne aj milenky).

 

4. Pri kladení niektorých otázok si ľavý kandidát prekríži a zovrie ruky pred hruďou do uzavretého postoja - nie preto, že by tým chcel niečo skrývať (to rozhodne nie), ale skôr preto, že tým vyjadruje svoj vzťah ku krížom a krížovkám.

 

5. Ľavý kandidát je tvrdý bojovník a plavec, ktorý potopí svojho kandidáta tým, že vykričí jeho nedostatky a vytiahne kauzy z minulosti v súvislostiach, ktoré by mohli konkurovať najtvrdšiemu bulváru.  Zameranie sa na svoju odbornosť a konkrétne návrhy na riešenie problémov sú mu vzdialené ako púšť Kalahari.

 

6. Keď kandidát začne hovoriť o dôležitosti stability, ktorú jeho monopol priniesol, Libušou to zatrasie a spadne zo stoličky...

 

Ľavého kandidáta už poznáme. Je na čase vybrať toho pravého.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Dva dni nemal platiť zákaz vychádzania, o chybe vraj vláda vedela

Zákaz vychádzania bude platiť aj 25. a 26. januára.

Dobré ráno

Dobré ráno: Kotleba je navždy vodca, fašisti sa hádajú

Prečo nastal rozkol v ĽSNS.


Už ste čítali?