Desať dôvodov prečo nepovoliť homosexuálne manželstvá

Autor: Marko Dulak | 30.3.2013 o 19:50 | (upravené 31.3.2013 o 10:17) Karma článku: 11,77 | Prečítané:  8390x

Manželstvá homosexuálov sú predmetom mnohých diskusií a argumentov. Tu je súhrn dôvodov na jednom priehľadnom mieste:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     1. Byť gejom nie je prirodzené. Pravý človek vždy odmietne neprirodzené veci ako napríklad okuliare, polyester alebo klimatizáciu.

2. Homosexuálne manželstvá podporia, aby sa ľudia stali gejmi - tak ako zotrvávanie v blízkosti vysokých ľudí nás mení na vysokých.

3. Legalizácia homosexuálnych manželstiev otvorí dvere rôznym druhom bláznivého správania. Niektorí ľudia sa môžu chcieť zosobášiť s ich domácim miláčikom, keďže aj pes má legálne postavenie v krajine a dokáže podpísať sobášny list.

4. Heterosexuálne manželstvá tu boli už po stáročia a vôbec sa nezmenili, tak ako iné princípy, na ktorých  bol svet kedysi postavený (princíp oka za oko, otroctvo; ženy v niektorých krajinách stále nemajú rovnocenné postavenie s mužmi, atď.).

5. Heterosexuálne manželstvá budú mať nižšiu hodnotu, ak sa povolia homosexuálne. Posvätnosť a nedotknuteľnosť manželstiev berú heterosexuáli veľmi vážne, tak ako v prípade Larryho Kinga (sedemkrát rozvedený), Danielle Steel (päťkrát rozvedená) alebo Zsa Zsi Gabor (vydatá deväťkrát).

6. Iba tie manželstvá, ktoré reprodukujú deti, sú platné. Gejovia, neplodní manželia ani starí ľudia by nemali mať možnosť sobášiť sa. Detské domovy zatiaľ nie sú plné a naša planéta rozhodne potrebuje vyššiu populáciu.

7. Je samozrejmé, že v homosexuálnych pároch budú vyrastať gej deti, tak ako v heterosexuálnych pároch vyrastajú iba heterosexuálne deti.

8. Homosexuálne manželstvá nie sú podporované náboženstvom. V demokratickej spoločnosti sa hodnotový systém jedného náboženstva uplatňuje na celú krajinu.

9. Deti nemôžu prosperovať v rodine bez mužského a ženského vzoru. Preto spoločnosť zakazuje slobodným rodičom vychovávať deti.

10. Homosexuálne manželstvá nie sú prioritou našej spoločnosti. Dôležitou otázkou je problematika  ekonomiky, zdravotníctva a školstva a už teraz vidíme veľký pokrok v spomínaných oblastiach za uplynulé roky. Navyše, homosexuáli nie sú daňoví poplatníci a teda ani ich práva nie sú dôležité.

 

Poznámka: tento text bol preložený a mierne upravený z angličnitny. Pôvodný autor nebol uvedený.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Noční vlci: nielen motorkári, ale aj Putinovi žoldnieri

Gang ruských motorkárov je prepojený na Kremeľ, v Európe môže šíriť nielen propagandu.


Už ste čítali?